Hakkımızda

ANG ALMILA,  2009 yılında, Yüksek Ziraat Mühendisi önderliğinde kurulan, ilaçlama ve ilaç satış şirketidir. Kahramanmaraş ve ilçelerin tüm belediye, hastane ve büyük işletmelerine ilaç satışı yapan ve aynı zamanda ilaçlama faaliyetini yürüten Ang Almıla ,  her geçen gün alanını biraz daha genişletmektedir. Kalite politikası, haşeresiz bir ortam oluşturmak ve insanların haşeresiz bir ortamda yaşatmayı sağlamaktır. ” Sizin için varız… ” Sloganı ile, insanların güvenini kazanan Ang Almıla, tıpkı sloganındaki gibi,  artık ” sizler için ” internetten haşere ilaçları, ilaçlama araçları, dezenfektan vb. türleri sizlerin satışına sunmaktadır.

Ürünlerini Türkiye’nin en büyük şirketlerinden alan ve bu şirketlerin Kahramanmaraş Bölge Bayisi olan Ang Almıla, Kullandığı ve satışa sunduğu tüm ilaçlar T.C. Sağlık bakanlığı onaylıdır ve insan sağlığına zararı yoktur.

Müşteri memnuniyetini kalite politikası haline getiren Ang Almıla,  artık tüm sitelerinde canlı destek paneli kullanmaktadır. Ürünü almadan önce, ilaçlama siparişi geçmeden önce, müşteri temsilcilerinden detaylı bilgi alabilir, her türlü haşere sorunu hakkında  sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Adem GÜRZ

Yüksek Ziraat Müh.

Ang Almıla Ltd. Şti. Genel Müdürü.